2001’DEN BUGÜNE KOLORKİM

KOLORKİM Kimya San ve Tic. Ltd. Şti., Şadi Gündoğan Tunçer tarafından 2001 yılında İzmir’de kurulmuştur. Faaliyetlerini Çiğli'deki 10.300 m² açık 5000 m² kapalı, kendine ait fabrikasında sürdürmektedir. Yıllık 5000 tonluk üretim kapasitesine sahip olan Kolorkim Avrupa, Afrika ve Orta Doğu'ya ihracat gerçekleştirmektedir. Satışının 70% i ihracat olan firmamız dünya çapında bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Flexo ve rotogravür makinaları için solvent bazlı matbaa mürekkepleri ile birlikte baskı altı lakları, heat-seal laklar ve release laklar üreten firmamız, bugün ise esnek ambalaj endüstrisinde OPP, BOPP, CPP, Kimyasal Pet, Fiziksel PET, Twist PET, PVC, PVC Shrink, Body Sleeve, LDPE, HDPE, pörlize, metalize, Alüminyum folyo ve tüm bunların yanı sıra kâğıt, karton ve nonwoven gibi malzemelere uygulanabilecek ürünleri müşterisine sunabilmektedir.

Sürekli gelişim ve yenilik içerisinde olan Kolorkim, AR-GE faaliyetlerine verdiği önem ile sektörde parmakla gösterilen bir firma haline gelmiştir. Günümüz sektöründe yeni çıkan hammaddeleri yakından takip edip hızlı bir şekilde denemelerini yapan ve müşterileriyle paylaşan bir firmadır. Heyecanlı, etkili, dinamik, özverili ve güvenilir bir firma olması öne çıkan özelliklerindendir.

Özel Renk & Esneklik

19 yıllık tecrübemizi, değişmeyen kalite anlayışımızla birleştiriyor ve çözüm ortaklarımıza, diledikleri takdirde özel renk mürekkepler üretiyoruz.

Hızlı Teslimat

Çözüm ortaklarımızın diledikleri ürünleri, diledikleri şekilde ve tam da diledikleri zamanda kendilerine iletiyor, sürecin aşamalarında kendileriyle sürekli olarak iletişim halinde kalıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Aynı zamanda çözüm ortağımız olan müşterilerimizi dinliyor, hassasiyetlerini anlıyor ve isteklerine göre, AR-GE laboratuvarımızda özel renkler üretiyoruz.

KOLORKİM KİMYA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

2001 yılında başladığımız hikâyemize özellikle ambalaj sektörünün ihtiyacı olan rotogravür mürekkepler ve flekso mürekkepler üretiyoruz.

Çözüm ortaklarımızın dilediği renkleri AR-GE laboratuvarımızda büyük bir özenle üretiyoruz.
Üretimin her aşamasında çözüm ortaklarımızla iletişim halinde kalıyoruz
Üretimimizin %70’ini oluşturan ihracatımızla günden güne büyüyoruz.
ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 sertifikalarımızla kalitemizi tescilliyoruz.

Özel renk ve mürekkep ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçin.

warning ikon
Güvenlik testini gerçekleştiriniz.
error ikon
Güvenlik testi başarısız.
warning ikon
Bir Saat İçerisinde 5 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.
success ikon
Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir.
Yetkililerimiz En Kısa Sürede Sizinle İletişime Geçeceklerdir.
error ikon
Bir Hata Oluştu!
success ikon
Kaydınız başarıyla gerçekleştirilmiştir. Teşekkür ederiz.